Zofia Itman kontratakuje!

Zofia Itman kontratakuje

Zofia Itman kontratakuje! Czy doniosła na posła Witolda Czarneckiego? Co zawierała tajemnicza foliowa koszulka?

Zofia Itman kontratakuje! Jak podał portal Wirtualna Polska, podczas ostatniej miesięcznicy smoleńskiej, Zofia Itman przekazała Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemy plik dokumentów w foliowej koszulce. Jak donosi gazeta “Fakt”, to donos na posła Witolda Czarneckiego. Co można wyczytać w donosie Itman na posła Czarneckiego? Na fotografii  można doszukać się urywków zdania: “(…) bez zasług i doświadczenia (…) piszą ironicznie i prześmiewczo (…) Witolda Czarneckiego“.

Poprosiliśmy Zofię Itman o komentarz do tej sprawy, jednak do chwili opublikowania artykułu, Zofia Itman nie odpowiedziała na naszą prośbę. Natomiast dyrektor Biura Poselskiego Witolda Czarneckiego – Dominik Szopa, nie chciał komentować sprawy. Odpowiedział: “Bardzo mi przykro, nie będę tego komentował“.

Jak wynika z artykułu, donosy to popularna praktyka stosowana przez członków Prawa i Sprawiedliwości. Do najsłynniejszych donosów do prezesa PiS należą m.in informacje o kłopotach rodzinnych Ludwika Dorna, czy sprawa alimentów Przemysława Gosiewskiego. Jarosław Kaczyński był również informowany o “nieobyczajnym prowadzeniu i chciwości” Adama Bielana oraz Michała Kamińskiego. Kilka lat temu w PiS krążyły również plotki o pedofilii młodego posła, który był wysoko postawiony w partyjnej hierarchii. Prezes odsunął parlamentarzystę na boczny tor po donosie, że polityk “lubi chyba małe dziewczynki, bo jeśli kobiety to tylko młode, albo na takie wyglądające“.

Przypomnijmy, że Zofia Itman była dyrektorką biura posła Czarneckiego i przewodniczyła miejskim strukturom PiS. Podczas wyborów zarządu okręgu konińskiego PiS w grudniu ubiegłego roku, Zofia Itman nie uzyskała wystarczającego poparcia aby dalej prowadzić biuro posła Czarneckiego i przewodzić miejskim strukturom PiS. Na tych funkcjach zastąpił ją dotychczasowy asystent posła Czarneckiego – Dominik Szopa.

Czy Zofia Itman wykorzystała miesięcznicę smoleńską, aby dostarczyć donos na posła Czarneckiego?

Zdjęcie dzięki uprzejmości wp.pl

Udostępnij:

Related posts

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2 253 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>