Występ Dawida Kwiatkowskiego

Występ Dawida Kwiatkowskiego podczas 38. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Występ Dawida Kwiatkowskiego, był prezentem dla uczestników 38. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, ale też dla wszystkich mieszkańców Konina. Koncert niekwestionowanego idola nastolatek odbył się na placu przed Konińskim Domem Kultury w czwartek, 8 czerwca o godz. 20.00.


Dawid Kwiatkowski zadebiutował na polskiej scenie muzycznej w 2013 roku i od tamtej pory zdążył już wydać cztery albumy, w tym jeden anglojęzyczny zatytułowany ,,Countdown’’. Jego teledyski i utwory zamieszczone w sieci zostały odtworzone blisko 60 milionów razy. Ma też na swoim koncie mnóstwo nagród, m.in. MTV Europe Music Awards 2014 dla najlepszego polskiego wykonawcy oraz najlepszego artysty Europy Wschodniej, a także Nickelodeon Choice Awards, gdzie zwyciężył aż trzykrotnie.

Dawid Kwiatkowski urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Jest młodszym bratem piosenkarza Michała Kwiatkowskiego. Swój debiutancki singiel ,,Biegnijmy’’ wydał w 2013 roku. Dzięki niemu został uhonorowany nagrodami Glam Awards w kategoriach ,,Modny Debiut Eska.pl’’ oraz ,,Odkrycie Roku’’. W listopadzie tego samego roku na sklepowych półkach pojawiła się pierwsza płyta Dawida Kwiatkowskiego – ,,9893’’. Rok później ukazała się druga płyta ,,Pop&Roll’’, a w 2015 – kolejny album – ,,Element trzeci’’. W ubiegłym roku artysta nagrał swoją czwartą płytę – ,,Countdown’’.

Dawid Kwiatkowski jest właścicielem marki odzieżowej #9893. W 2014 roku występował w programie ,,Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami’’. Wraz z partnerką Janją Lesar zajął trzecie miejsce. Był także jurorem w programie ,,SuperDzieciak’’.

 

 

Udostępnij:

Related posts

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2 625 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>