Wypadek trzech samochodów osobowych w Rychwale

Wypadek trzech samochodów

Wypadek trzech samochodów osobowych miał miejsce na drodze krajowej nr 25 w Rychwale. Cztery osoby, w tym dziecko zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło 9 maja 2017r. w godzinach rannych.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Pojazdy marki Mercedes oraz VW znajdowały się na jezdni, natomiast trzeci pojazd znajdował się częściowo w przydrożnym rowie. Wszystkie osoby podróżujące pojazdami opuściły samochody o własnych siłach. Pomocy poszkodowanym udzielał będący na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego. Droga krajowa nr 25 była zablokowana.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W wyniku wypadku cztery osoby, w tym dziecko zostały przetransportowane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Rychwał.

Tekst: mł. kpt. Sebastian Andrzejewski, zdjęcie: JRG Nr 2

Udostępnij:

Related posts

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2 625 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>