Przedłużenie funkcjonowania darmowej komunikacji w Koninie

Przedłużenie funkcjonowania darmowej komunikacji w Koninie

Przedłużenie funkcjonowania darmowej komunikacji w Koninie.

Przedłużenie funkcjonowania darmowej komunikacji w Koninie,  Józef Nowicki, Prezydent Miasta Konina podjął po konsultacjach z dyrektorem MZK. Na terenie Konina z darmowych przejazdów korzystać będziemy do dnia 12 listopada 2017 roku (włącznie). Oznacza to, że do tego czasu – w autobusach MZK, na wszystkich liniach, nie obowiązują bilety.

W dalszym ciągu zachęcam mieszkańców Konina by na czas awarii przeprawy zrezygnowali z własnych samochodów i korzystali z komunikacji miejskiej mówi prezydent Józef Nowicki. Efekty tych działań są już zauważalne. Ruch pasażerski w autobusach MZK zwiększył się o około 15 proc. Analogicznie obserwujemy również wyraźnie mniejszy ruch na Trasie Bursztynowej.

Dodajmy, że bilety okresowe, w tym również 90-dniowe i roczne, których ważność przypada na czas przejazdów bezpłatnych w komunikacji miejskiej – zostają przedłużone o stosowny okres. W celu wyeliminowania wszelkich wątpliwości zaleca się ich przestemplowanie w kasach biletowych.

Udostępnij:

Related posts

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2 461 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>