Dzień Kobiet w Grodźcu!

Dzień Kobiet w Grodźcu

Dzień Kobiet 2018 uważam za otwarty!” – tymi słowami w minioną sobotę Wójt Gminy Grodziec Anna Andrzejewska po raz czwarty rozpoczęła w gminie wielkie, kobiece świętowanie.

Po wcześniejszych sukcesach organizacyjnych (w Lipicach, Grodźcu i Janowie), lokal „Madera” w Królikowie, gdzie odbywała się tegoroczna impreza, zgromadził jeszcze więcej pań. Zaproszenie do wzięcia udziału w wydarzeniu przyjęło około 350 mieszkanek gminy. Panie ustanowiły tym samym kolejny rekord frekwencji.

Niezmiernie cieszy mnie fakt, iż Panie doceniacie nasz wysiłek organizacyjny i zaangażowanie. Ale jak tak dalej pójdzie, to ze względu na ograniczenia lokalowe, będziemy zmuszeni przenieść imprezę w plener – żartowała wójt.

Tegoroczny Dzień Kobiet, zgodnie z tradycją, rozpoczęto od wręczenia upominków, złożenia paniom życzeń i wzniesienia toastu. Życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości na co dzień, szczególnie z posiadania drugiej połówki, złożyła gospodarz gminy a w imieniu wszystkich panów miejscowi radni, w tym także powiatowy. Do życzeń przyłączyli się druhowie z jednostek OSP z terenu gminy. Na tę okoliczność przy wtórze strażackich syren zawitali do lokalu, by ugasić szampanem pragnienia kobiet.

W rolę prowadzących święto pań jak co roku wcielili się: przewodniczący Rady Gminy Grodziec Mariusz Woźniak oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu Krzysztof Nowicki. Obsługę kelnerską zapewnili radni oraz męska część pracowników Urzędu Gminy Grodziec.

Atrakcje muzyczne

Przybyłe Panie, swoim występem zabawiał znany i ceniony przez wszystkich Chór Męski z Grodźca. Panowie wystąpili pod kierunkiem Krzysztofa Kaniewskiego, Jako solista wystąpił Bartosz Kałużny. Gościnnie wystąpił dla pań także miłośnik muzyki – jak się okazało nie tylko sakralnej –  miejscowy organista Waldemar Krzyżanowski.

Jedną z atrakcji wieczoru była też loteria, w której nagrody rozdawali oczywiście panowie. Jako że każdy los był wygrany – każda z pań mogła wrócić do domu z kolejnym, miłym prezentem, a i w foto-budce panie miały możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Po raz kolejny niezwykle miłą niespodziankę sprawili kobietom radni, którzy wraz z przyjaciółmi wcielili  się w rolę modelek biorących udział w wyborze Miss Dnia Kobiet 2018 pod okiem Izabeli Andrzejewskiej przy współpracy z Anetą Dąbek. Po konsultacjach jury zdecydowano, że tytuł Miss Dnia Kobiet 2018 otrzymają ex aequo wszystkie uczestniczki! W ten oto sposób doceniono wysiłek i zaangażowanie panów, którzy po raz kolejny zadziwili panie swoją pomysłowością. Dzień Kobiet 2018 zakończyła wspólna biesiada

Udostępnij:

Related posts

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 752 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>