Dachowanie VW Polo w Grabienicach

Dachowanie_VW_Polo

Dachowanie VW Polo w Grabienicach (gm. Rzgów) miało miejsce 2 października br. tuż po godz. 22.00. W kolizji brał udział jeden pojazd.

Dachowanie VW Polo miało miejsce na drodze powiatowej nr 2900P Pyzdry – Sporne. Pojazd zmierzał w kierunku Spornego.

Jak nas poinformował Rzecznik Komendanta Miejskiego Policji w Koninie, st. sierż. Zbigniew Janusz: – kierująca pojazdem marki Volkswagen Polo, nie dostosował prędkości do panujących warunków jazdy i wpadła w poślizg, wjeżdżając do pobliskiego rowu. Za spowodowanie kolizji, kierująca została ukarana przez przybyłych na miejsce zdarzenia funkcjonariuszy, mandatem w wysokości 250 zł.

Z informacji uzyskanych od Oficera Prasowego Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, kpt. Sebastiana Andrzejewskiego – Po przybyciu na miejsce stwierdzono leżący na boku w przydrożnym rowie samochód osobowy marki VW. Kierująca znajdowała się poza pojazdem. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierującej VW. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala poszkodowaną kobietę. W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Rzgów.

 

Udostępnij:

Related posts

Leave a Comment

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 402 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>